Seo Başlığı 
0216 567 80 80 simayehliyet@gmail.com

Hakkımızda


Öncelikli hedefimiz kursumuzda eğitim alan adaylara bakış açımızın Eğitim ve Öğretim odaklı olması, İnsanın ve eğitimin önemini benimsemiş ve bunu kursiyerlerine aşılamayı gaye edinmiş,  Atatürk İlke ve İnkilaplarına bağlı kalarak eğitimi ve başarıyı en üst seviyeye çıkartmaktır

       Türkiye'de trafik kazalarının yaklaşık %80'inin sürücülerin yetersiz eğitiminden ve soruna karşı duyarsızlığından kaynaklandığı artık hepimiz tarafından açıkça bilinmektedir. Bu nedenle her yıl binlerce vatandaşımız hayatını kaybetmekte, on binlercesi yaralanmaktadır. Trafik kazalarının önlenmesi adına düzenlenen yeni yasa ve yaptırımların da tek başına çözüm olmadığı da bir gerçektir. Trafik kazaları ülkemizin gündeminde önemli bir yer teşkil etse de, bu duruma çare olacak sürüş eğitimi eksikliği ne yazık ki hep göz ardı edilmektedir.

         Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen  Özel Simay Sürücü Kursu klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır. Uzman eğitmen kadromuz ile teorik dersleri klimalı modern dersliklerde üniversite mezunu eğitmenlerimiz tarafından anlatılmaktadır. Direksiyon eğitimini meb sertifikalı personelimiz tarafından son model araçlarla kursiyerimizin uygun zamanda trafikte birebir olarak verilmektedir. . .

       Toplumun, bize düşen yaşam kalitesini yükseltmek ve gelişimine katkı sağlayarak eğitim ve öğretimimizi, hizmetlerimizi sürücü eğitim ve teknolojinin ulaştığı en son noktada bütünlük, dürüstlük içerisinde uygun ekonomik koşullarda  adaylarımıza sunmaktır.


2018 Murat Uğur